Головна » 2017 » Березень » 22 » 10-й, ювілейний конкурс читців
20:21
10-й, ювілейний конкурс читців
21 березня в читальному залі Ірпінської міський бібліотеки відбувся 10-й, ювілейний конкурс читців, в якому прийняли участь учні всіх шкіл міста Ірпіня, Гостомеля, Ворзеля і звичайно Коцюбинського. Всього до участі у конкурсі було допущено 34 учасника. 
Конкурс проходив у трьох вікових групах: молодша група, середня ланка та старшокласники. Треба зазначити, що в цьому році за умовами конкурсу читці читали вірші виключно поетів Приіпіння. Зі сцени звучали рядки поезій Леоніда Закордонця, Володимира Симоненка, Юлії Бережко - Камінської, Василя Шаройко, Наталії Рохманюк та інших ірпінських майстерів слова. 
Крім того, учасники конкурсу були дуже здивовані тим, що в журі були присутні самі автори творів, які озвучували зі сцени: Володимир Симоненко та неперевершена Юлія Бережко – Камінська. 
Майстрів слова нашої школи в конкурсі представляли два виконавці: Яговкін Ілля, учень 4-Б класу, який виступав у першій віковий категорії, та Дерев’янко Аліна, учениця 7-А класу, яка, відповідно, виступала у другій категорії. 
Ілля дуже гарно читав вірш Л. Закордонця «Молитва»: пронизливо, яскраво, з душею. Але Ілля читав вірш трошечки тихо, тому і отримав почесне третє місце. 
Аліна Дерев’янко, за відгуками членів журі, була найбільш яскравої виконавицею у своїй групі. Вірш «Ліс» авторства Юлії Бережко – Камінської, прозвучав з її вуст так майстерно, що сама авторка вірша була зачарована нашою Алінкою. 
У підсумку – І місце! 
Ми вітаємо наших конкурсантів, їх вчителів Севрук О.М. та Поліщук Т.П. та бажаємо успіхів в майбутньому!


Переглядів: 209 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: