Головна » 2016 » Грудень » 19 » 19 грудня до нашої школи завітав Святий Миколай!
13:58
19 грудня до нашої школи завітав Святий Миколай!

Дев'ятнадцятого грудня - день святого Миколая. Св. Миколай також відомий під іменами: Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.
Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Ми щиро вітаємо всіх з цим святом. Нехай Святий Миколай принесе Вам гарні подаруночки, а також щастя, здоров'я і посмішки!!!!!!!!


До дітей початкових класів нашої школи завітав Святий Миколай! Учні драматичного гуртка під керівництвом Івановської Наталії Василівни підготували святкову програму, пройшли по класам і привітали дітей зі святом. На щастя Святий Миколай нікому не приніс різки, лише подарунки. А це означає, що наші діти цілий рік були слухняними та вихованими. Ми дуже вдячні нашим артистам: Скришевськму Владиславу, Ситнику Олександру, Охритковій Поліні, Халеській Єлизаветі, Маринич Алісі та Сокирко Каріні за гарне свято для дітей. також ми висловлюємо вдячність батьківським комітетам класів, які знайшли можливість "підтримати" Святого Миколая!!!! Зі святом всіх!!!!!!


Переглядів: 498 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: