Головна » 2019 » Лютий » 21 » 21 лютого - Міжнародний День рідної мови
11:56
21 лютого - Міжнародний День рідної мови
21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний День рідної мови. Цей пам'ятний день встановлено за ініціативи ЮНЕСКО в 1999 році. В кожній країні світу в цей день відбуваються заходи, під час яких люди вшановують свою рідну мову і мови інших народів. 
за ініціативи цетру польської мови і культури "АВС - Обираю польську", що створений в Ірпінській ЗШ №18 20 і 21 лютого було проведено "Диктант з польської мови". Цей проект був підтриманий адміністрацією школи, науково-методичним центром управління освіти і науки в рамках міжнародного співробітництва з Фондом "Свобода і Демократія". 20 лютого свої сили у написанні диктанту спробували учні 5-х та 6 класів, а 21 лютого учні 7 - 11 класів. Метою проведення диктанту є популяризація мови як засобу спілкування, вираження думок, передачі інформації та комунікації між людьми. 
Загалом у написанні диктанту взяло участь понад 100 учасників. Актив центру на чолі з вчителем польської мови Шамрай Анною Володимирівною старанно підготувалися до проведення диктанту: було прикрашено кабінет польської мови, заготовлені бланки для учасників. за підсумками написання диктанту учасники основної групи були нагороджені пам'ятними сертифікатами. Мова - це душа народу. Ми маємо любити свою рідну мову і поважати мови інших людей. Адже це той скарб, яким володіє тільки людина
Оргкомітет щиро вдячний всім хто взяв участь у написанні диктанту та в його організації

Переглядів: 39 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: