Головна » 2017 » Квітень » 26 » 26.04.2017 року в Україні відзначаються роковини трагедії на ЧАЕС.
18:22
26.04.2017 року в Україні відзначаються роковини трагедії на ЧАЕС.
31 рік тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 31-ою річницею Чорнобильської катастрофи в Ірпінській ЗШ І-ІІІ ступенів №18 проведено ряд заходів: перегляд документальних фільмів про Чорнобиль, уроки пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія», уроки мужності; тематичні виставки, виставка малюнків «Чорнобиль очима дітей» тощо.
25 квітня 2017 року Бібліотекар ХИЛЬКО Л.М.у шкільній бібліотеці організувала тематичну виставку, присвячену 31-ій річниці Чорнобильської катастрофи.
26 квітня 2017 року для учнів 3-Б класу (класний керівник ШАЙДЕЦЬКА О.О.) було проведено урок-реквієм « Поріс чорнобилем Чорнобиль –бідою нашою поріс».
Мета уроку: закріпити знання учнів про Чорнобильську трагедію; розвивати почуття вдячності, вшанування подвигу, комунікативні здібності; виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини.
Пройшла година пам’яті "Чорнобиль не має минулого часу" під час якої кращі читачі бібліотеки, ВІНЕЙЧУК ЄГОР (8-А клас), та учениця 9-Б класу ХИЛЬКО ТЕТЯНА разом з учнями 3-Б класу згадали ті трагічні події , які відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, вшанували хвилиною мовчання тих, хто не шкодуючи свого здоров’я та життя заслонили собою світ від радіаційної хвилі, переглянули відео зняті в період ліквідації катастрофи та сучасний вигляд Чорнобиля, слухали вірші, присвячені цій трагедії, та ознайомилися з літературою на дану тему.

Переглядів: 263 | | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: