Головна » 2016 » Листопад » 26 » Розпочалася атестаційна експертиза діяльності Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18
17:51
Розпочалася атестаційна експертиза діяльності Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18
25 листопада 2016 року розпочалася атестаційна експертиза діяльності Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18. У відповідності до наказу управління освіти і науки Ірпінської міської ради від 25.10.2016 року № 290/1 атестація закладу буде проходити у період з 25 листопада по 15 грудня2016 року. Розпочалася атестація з роботи розширеної педагогічної ради школи, на якій були присутні педагогічні працівники, члени атестаційної комісії, представники громадськості. 
Зі вступним словом до присутніх звернулася голова атестаційної комісії, заступник начальника управління освіти і науки Балашова Т.А., яка ознайомила присутніх з програмою роботи атестаційної комісії, надала роз'яснення щодо співпраці з питань, що стосуються вивчення діяльності закладу. 
Директор школи Лошицький І.І. представив на розсуд присутніх звіт про діяльність закладу в міжатестаційний період. 
У другій частині педагогічної ради члени атестаційної комісії зустрілися з викладачами, узгодили порядок проведення перевірки та перелік питань, що підлягає вивченню та аналізу. Робота розпочалася жваво та продуктивно. Вже у понеділок 28 листопада розпочнеться робота з вивчення стану діяльності школи, проведення контрольних робіт, аналіз документації. 
Про хід атестаційної експертизи ми будемо інформувати на нашій сторінці та офіційному сайті школи.
Переглядів: 173 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: