Головна » 2017 » Квітень » 1 » Тиждень дитячої та юнацької книги
11:00
Тиждень дитячої та юнацької книги
З 27 по 31 березня 2017 року у школі проходив Тиждень дитячої та юнацької книги. Була проведена урочиста лінійка.Цей традиційний захід уже вкотре доводить, що шкільна бібліотека є важливою, невід’ємною ланкою навчально – виховного процесу. Тож метою тижня стали популяризація книги, культури читання учнів, бібліотечні знання школярів. У шкільній бібліотеці щоденно демонструвались нові виставки книжок, розраховані на різні вікові категорії учнів. Змінна виставка «Чарівний світ» познайомила школярів з книгами про історію нашої держави, з творами класиків української та зарубіжної літератури. 

Жвавий інтерес у учнів 3-А класу (кл.керівник КОЛІСНИК Т.А.) та 3В (кл.керівник ГЛАВАЦЬКА Л.В.) викликав конкурс «Найуважніший читач». Шкільний бібліотекар ХИЛЬКО Л.М. підготувала низку цікавих питаннь, які стосувалися найулюбленіших книжок дитинства, представила різноманітні цікаві книжки. Діти один одному загадували загадки із творів відомих українських письменників. 
Учні, які люблять читати пригодницьку літературу, змогли знайти для себе цікаву книжку на виставці «З далеких мандрів повернулась». Було проведено конкурс малюнків,де участь брали учні 1-4 класів. Проводилась рейд перевірка підручників.
Зацікавила школярів і виставка під назвою «Книжки, які є в бібліотеці в одному екземплярі». Та це й не дивно. Адже учні познайомились з новинками художньої та довідкової літератури.
Серед учні 3-Б та 4-Б класів пройшов невеличкий диспут «Книга і комп’ютер», де учні із задоволенням послухали розповідь про книгу і комп’ютер, зробивши висновки, що без книги у житті ніяк неможна. Юні книголюби змогли продемонструвати свою ерудованість під час диспуту.
Також працювала « Книжкова лікарня». Учні 4В класу (кл.керівник СТАСЮК Л.А.)із великим задоволенням «лікували» книжечки, які потребували допомоги. 
Паралельно з початковою школою були проведені заходи і для учнів старшої школи. Жвавий інтерес викликала виставка "Золотий фонд нашої бібліотеки". З учнями 6-г класу була проведена вікторина "Подорож у світ книг". У 6-А класі було проведено урок на тему "Довідкова література" 
Учні 5-А класу підготували свято "Подорож у країну книги". Серед учнів 10-х класів було проведено конкурс "Кращий читач". Перемогу у проекті святкували Пазина Софія (10-А), Мельник Тимофій та Лаврентій Вікторія.
Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки, цікаві надходження.


Переглядів: 251 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: