Головна » 2016 » Грудень » 13 » Тиждень права в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18
20:10
Тиждень права в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18
З 5 по 9 грудня 2016 року в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 проходив тиждень права. В рамках його проведення класні керівники провели у своїх класах бесіди з питань прав людини і громадянина, прав дітей, ознайомили своїх вихованців з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини. Так класний керівник 5-В класу Шевцова О.А. провела виховну годину на тему: "Права людини і громадянина, класний керівник 6-Г класу провела круглий стіл зі своїми вихованцями на тему: "Конституція України - Основний Закон держави". 
Вчителі правознавства Шульга О.А. та Шульга А.А. організували та провели в класах відкриті уроки, вікторини, інші заходи. 
Рада лідерів шкільного самоврядування організувала зустріч з викладачем кафедри правознавства та суспільних дисциплін АПСВ ФПУ, який дляучнів 10-х класів прочитав лекцію на тему: "Дотримання прав людини в країнах ЄС". 
Кульмінацією тижня права стала творча зустріч зі студентським активом Університету економіки та права "КРОК", які провели тренінги з учнями 9-11 класів, презентували європейську систему дотримання прав людини, її сутність та значення в демократичному суспільстві. В шкільній бібліотеці також було проведено ряд заходів. Зокрема організована тематична виставка наукової та науково-популярної літератури з питань прав людини, бібліотечні уроки тощо.


Переглядів: 111 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: