Головна » 2016 » Листопад » 26 » Відбувся фінальний етап міського конкурсу «Учитель року 2017» + ФОТО
17:48
Відбувся фінальний етап міського конкурсу «Учитель року 2017» + ФОТО
Учитель року! 
П’єдестал і визнання. 
Учительська незвідана дорога…
24 листопада 2016 року в нашій школі відбувся фінальний етап міського конкурсу «Учитель року 2017». На попередньому етапі конкурсу учасники вели заочну боротьбу, а от сьогодні конкурсанти представили на розгляд журі фрагменти уроків та показали професійні майстер-класи. На заході було присутня радник Ірпінського міського голови з гуманітарних питань Король Анна Юріївна. 
Розпочався фінальний етап з привітань лауреатів обласного конкурсу «Учитель року» Лошицького І.І., директора ІЗШ №18 та учитель музичного мистецтва нашої школи Олійник Т.А. Нашу школу представляла вчитель початкових класів Явдоніч Тетяна Павлівна. 
Оцінювало підготовку учасників компетентне журі на чолі із заступником начальника управління освіти і науки Балашовою Т.А. 
За результатами всіх конкурсних випробувань лауреатами конкурсу стали: Філончук Олена Миколаївна (НВК-ліцей) та Петренко Ірина Віталіївна (СЗШ№2). 
Переможцем визнано учителя початкових класів СЗШ №12 Бондарчук Євгенію Василівну, яка отримала сертифікат на комплект меблів для навчального класу.
Підводячи підсумки заходу, директор НМЦ Лошицька О.Л. відмітила високий рівень підготовки всіх учасників, їх професіоналізм та компетентність. Крім того, Олена Леонідівна висловила вдячність адміністрації та працівникам нашої школи за надання підготовки у проведенні заходу. 
Адміністрація школи щиро вдячна Явдоніч Тетяні Павлівні за гідне представлення нашого закладу в такому престижному заході.
Переглядів: 245 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: