Головна » 2017 » Лютий » 5 » Відбувся відбірковий етап Другого музичного конкурсу «Шкільний Х- фактор»
16:23
Відбувся відбірковий етап Другого музичного конкурсу «Шкільний Х- фактор»

1 лютого 2017 року пройшов відбірковий етап Другого музичного конкурсу «Шкільний Х- фактор». На відміну від минулого року, на жаль, в цьому році в конкурсі взяло участь всього 8 виконавців (в минулому році їх було близько 30). Але ... В цьому році вперше на сцену вийшли учні старших класів, що і відбилося на якості пісенного матеріалу.
В першу чергу, хочеться відзначити виступ найменшої виконавиці Другого конкурсу, учениці 4 А класу Ковальської Валерії. Пісню "Мамо перший крок" Лєра мала виконувати в дуеті, проте щось не вийшло в останній момент, і на сцену Лєра вийшла одна, до того ж вона відкривала конкурс. Що, швидше за все, і стало причиною її сильного хвилювання і відбилося на виступі виконавиці (дуже хвилювалася), а тому вона не пройшла у фінал. І все ж таки, її виступ був красивим і дуже сподобався публіці.
Також не пройшла у фінал і Гринчак Валерія (5-Б клас) з піснею Червоні маки. Але, тут слід зауважити, що це зовсім не означає, ніби вона погано співала. Лєра змінила дві пісні, перш ніж вийшла на сцену, перебуваючи в пошуках кращого варіанта. І, навіть не дивлячись на явне хвилювання виконавиці (вона виступала на сцені вперше), пісню Валерія виконала на дуже високому рівні. Просто їй не вистачило досвіду. Будемо сподіватися, Валерія не припинить співати і порадує нас новими виступами на інших конкурсах та концертах.
Тепер про тих, хто пройшов у фінал. Ми не станемо співати їм дифірамби, щоб не наврочити: тому, як їх чекає виступ в кінці лютого в фіналі конкурсу, де кожен виконавець, в боротьбі за головний приз, буде виконувати по дві пісні. Але кілька слів про них скажемо.
В першу чергу хочеться відзначити дебютантів сцени: Рассказова Богдана (6 В клас - він виконав пісню в стилі «реп»), і Катю Субота, яка душевно виконала пісню Христини Соловей «Тримай мене міцно». Дуже цікаві виступи!
З Карач Кариною (5 В клас) та Клокун Веронікою (6 г) ми вже зустрічалися в минулому році на першому шкільному Х-факторі. Потрібно визнати, дівчатка сильно виросли в виконавській майстерності. На сцені трималися просто, розкуто, впевнено, що і принесло їм перемогу.
Бурхливими оплесками зал зустрів виступ Вінейчука Єгора (8 А клас), який виконав пісню «Тебе це може вбити», і заспівав так добре, що члени журі порівняли його виступ з творчістю Славка Вакарчука.
Дуже оригінальним став виступ тріо з 9 Б класу, у складі Олександра Ситника, Тетяни Хилько та Анастасії Романенко, який «в живу», під. супровід електрогітари виконав хіт «Восьмий колір».
Всіх їх ми чекаємо в останні дні зими у фіналі!
І ще!
Особливо хочеться відзначити роботу організаторів Другого музичного конкурсу Шкільний Х-фактор: Оксани Білошицької (9 В клас), головного продюсера даного конкурсу, яка повністю взяла на себе роботу з виконавцями, і з цією роботою впоралася.
Її вірними помічниками стали: Агамян Аніта (10 Б клас), Сметана Настя (9 А клас), Колос Ігор (9 Б клас), Карина Рурак (10 А клас), які допомогли Оксані підготувати чудовий концерт. Будемо сподіватися, що і фінал вони приготують на вищому рівні.
В нинішньому сезоні змінився і склад журі. Більшість з них теж дебютувала у нашому проекті. Лише Оксана Володимирівна Гранатова має досвід оцінювання конкурсантів нашого проекту. Тихачова Ганна. яка очолює шкільну учнівську організацію "Крок за кроком", взагалі вперше у житті виступила у ролі судді. Наталія Василівна Лещишин (вчитель математики) та Юлія Володимирівна Бондаревська (вчитель англійської мови) люб'язно погодилися взяти на себе не просту місію - оцінити роботу конкурсантів. Ми дуже вдячні їм за роботу та об'єктивність і неупередженість.Переглядів: 331 | | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: