Головна » 2016 » Лютий » 5 » Виставка "Освіта в Канаді 2016"
16:11
Виставка "Освіта в Канаді 2016"

     Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 29 грудня 2015 року №119-627 та на виконання доручення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 06 січня 2016 року                   №12-01-08-77, інформуємо, що з метою ознайомлення української молоді з освітніми можливостями Канади та пошуку шляхів налагодження й розширення партнерства між українськими та канадськими навчальними закладами, Посольство Канади в Україні  за підтримки Міністерства освіти і науки України організовує та проводить виставку "Освіта в Канаді 2016” у двох містах: м. Львів – 20 лютого 2016 року та м. Київ – 21 лютого 2016 року. Інформаційним та організаційним партнерством виставки є організація  "Studentland”.

Серед учасників виставки будуть представники кращих канадських університетів, коледжів та мовних інститутів.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись із представниками навчальних закладів Канади та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Разом із основними програмами вищої та післядипломної освіти на виставці будуть презентовані підготовчі програми Foundation, Pathway тощо, курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних екзаменів, канікулярні програми для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та шкільні програми.

Зареєстровані відвідувачі матимуть нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства та відеосемінар "Освітні можливості Канади”.

Для участі, яка є безкоштовною, необхідно зареєструватись на сайті www.fair.educanada.com.ua


Інформація щодо проведення виставки "Освіта в Канаді 2016”

 

Виставка "Освіта в Канаді 2016” – ексклюзивна подія, втретє організована Посольством Канади в Україні. Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, студенти, представники навчальних закладів та особи, які бажають дізнатись про освітні можливості Канади і поспілкуватись із представниками канадських шкіл, коледжів та університетів. Виставка подарує відвідувачам враження та відчуття подорожі до Канади у межах України. Це можливість дізнатися не тільки все про освіту, а й про особливості життя в Канаді: поспілкуватися з канадцями та знавцями канадської культури, ознайомитись із цікавими та необхідними фактами для комфортного проживання в країні, послухати розповіді українських студентів, які вже побували у Канаді, скуштувати традиційні страви, зокрема всесвітньо відомий кленовий сироп із Квебеку, отримати найбільш актуальну інформацію про тарифи на авіаквитки тощо. Окрім цього, на відвідувачів чекають ексклюзивні акційні пропозиції від навчальних закладів Канади, сертифікати на складання тесту TOEFL та розіграш призів від партнерів виставки.

            Організаційний партнер виставки –  організація "Studentland”.

            Реєстрація для участі проводиться на сайті виставки  www.fair.educanada.com.ua.

 

Список канадських навчальних закладів, які є учасниками виставки:

Algonquin College – Онтаріо.

Centennial College – Онтаріо.

Confederation College – Онтаріо.

English School of Canada – Онтаріо.

Fanshawe College – Онтаріо.

Fleming College – Онтаріо.

George Brown College – Онтаріо.

Georgian College of Applied Arts and Technology – Онтаріо.

Heartland International English School – Манітоба.

Humber Institute of Technology – Онтаріо.

ILAC International Language  Academy of Canada – Онтаріо та Британська Колумбія.

International College of Manitoba – Манітоба.

Langara College - Британська Колумбія.

Mohawk College – Онтаріо.

SAIT Polytechnic – Альберта.

Seneca College – Онтаріо.

VGC Language School - Британська Колумбія.

 

Контактні особи: Клінт Мартін, представник Посольства Канади в Україні, електронна адреса: Clinton.martin@international.gc.ca, телефон: +380 (44) 590-3150; Вероніка Растворцева, представник організації "Studentland, електронна адреса: vra@studentland.ua, телефон: +380 (67) 217-0407.

 

Переглядів: 240 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: