Головна » 2016 » Грудень » 19 » Зустріч представників Ірпінської міської ради та представників батьківської громадськості
17:13
Зустріч представників Ірпінської міської ради та представників батьківської громадськості
У п'ятницю 16 грудня 2016 року в актовій залі науково-методичного центру управління освіти і науки за ініціативи радника Ірпінського міського голови з питань освіти Король Г.Ю. була проведена зустріч представників  Ірпінської міської ради та представників батьківської громадськості. Нашу школу представляли  голова батьківського комітету школи Бавзенюк Галина Павлівна та голова шкільного благодійного фонду  Гончарук Олеся Анатоліївна.  На зустрічі обговорювалися різноманітні питання, пов'язані з організацією роботи закладів освіти регіону.  Були  обговорені наступні питання:  харчування учнів, матеріально-технічного забезпечення закладів, організації охорони шкіл, роботи груп продовженого дня, забезпечення соціальним житлом педагогів та працівників шкіл, кадрові питання, залучення коштів, гурткова робота та інше.   

За ініціативи Король Г.Ю, було прийнято рішення провести моніторинг  діяльності освітніх закладів  серед працівників, батьківської громадськості,  громадських організацій,  учнів старших класів.  Метою моніторингу є виявлення позитивних напрямків діяльності закладів освіти, систематизація позитивного досвіду, виявлення недоліків, кризових явищ та проблемних напрямків у діяльності закладів.

Пропонуємо всім бажаючим  долучитися до цієї роботи та заповнити відповідну анкету з аналізом роботи нашої школи, позитивних та негативних моментів у її діяльності.  


Заповнені анкети, які розміщені на сайті школи  просимо надсилати на електронну адресу: vrschool18_irpin@ukr.net або  ann.kor888@gmail.com 

Сподіваємося на Вашу активність та  чекаємо на  пропозиції щодо роботи закладу.   Переглядів: 425 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: