Головна » 2017 » Лютий » 6 » Звіт про проведення декади хімії в Ірпінській загальноосвітній школі №18
22:32
Звіт про проведення декади хімії в Ірпінській загальноосвітній школі №18
Звіт про проведення декади хімії в Ірпінській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №18 2016 – 2017н.р.Декада хімії проходила з 16.01.2017 по 27.01.2017.
Мета: пропагування хімічних знань, підвищення інтересу учнів до предмету, активізація пізнавальної активності учнів до навчання, розвитку творчого, продуктивного мислення, самостійності, вміння спілкуватися один з одним використовуючи активні методи та форми навчання, що дають змогу розкритися учневі як особистості.
Декада хімії у школі – комплексний загально-виховний захід, який об’єднує у собі різноманітні форми позаурочної роботи: учнівські конференції, конкурси, виставки, інформаційно-дослідницький проекти з використанням інноваційних технологій та проектної методики. 
Під час декади хімії були задіяні учні 7 – 11 класів та проведені різноманітні заходи:
• Виставка хімічних газет ««Дивовижна хімія»» серед учнів 7 –11 класів була проведена з метою стимулювати пізнавальну та творчу активність учнів.
• Виставка-конкурс «Хімічні кросворди» та літературний конкурс «Хімічні загадки, прислів’я та приказки» дає можливість в нетрадиційній та більш цікавій формі виявити та застосувати знання .
• Усний журнал «Хімічні знання в різні епохи» стимулює учнів працювати з додатковою літературою, аналізувати інформацію, робити висновки.
• Для учнів 9 – 11 класів з метою формування та розвитку життєвих компетентностей, під час проведення учнівської конференції, круглого столу та інформаційно-дослідницького проекту, була застосована проектна методика, що стимулює природну допитливість та творчий потенціал учнів, розвиває вміння орієнтуватися в інформаційному просторі. 
Проведення декади спонукає учнів поглиблювати свої знання з хімії, розширювати свій кругозір, сприяє розвитку пізнавальної активності та створює для кожного учня ситуацію особистого успіху.


Переглядів: 196 | | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: